SodaStream odstartuje v listopadu vánoční TV kampaň

SodaStream, přední světový specialista na přípravu domácí perlivé vody, spustí v druhé polovině listopadu televizní a internetovou kampaň. Se dvěma spoty, které přinesou předvánoční inspiraci na výrobu perlivé vody v pohodlí domova, se diváci setkají na kanálech Nova Group a Prima Group, podpora spotů proběhne v rámci sociálních sítích Facebook, YouTube a Instagram. Kampaň se nese v humorném duchu s „ještěrkou“ a robotem.

Od 18. listopadu 2020 budou na stanicích skupin Nova Group a Prima Group, s podporou sociálních sítí Facebook, YouTube a Instagram, vysílány dva patnáctivteřinové spoty, které se nesou v žertovném duchu.

V prvním spotu s chaotickým robotem dostanou diváci tip na jedinečný dárek, který nezklamal 99 % obdarovaných. Výrobník se nabízí jako šikovné řešení oproti nezvladatelnému robotovi, který se vymkne kontrole a při přípravě nápojů způsobí více škody než užitku.

Druhý spot připomíná elegantní možnost, jak mít doma perlivou vodu, bez nutnosti opakovaných návštěv obchodů nebo dovozu tun lahví. Spot ukazuje, jakou spoušť by dokázala způsobit zásilka celé palety balených vod dovezených vysokozdvižným vozíkem neboli „ještěrkou“. Oproti tomu s výrobníkem SodaStream ušetříte jak čas, tak místo, ale hlavně i náklady za opravu poničeného domova.

SodaStream doplňuje televizními spoty podzimní rozhlasovou kampaň. Jak Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR, vysvětluje: „Letošní přípravy na Vánoce bohužel nemohou probíhat tak, jak jsme byli v minulosti zvyklí, a je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Produkty SodaStream znamenají pohodlnou přípravu perlivé vody v bezpečí domova a ušetří lidem námahu a cestu do přelidněných míst. Právě v této době jsou tak ideálním tipem na skvělý dárek pro blízké a milované, které chceme chránit před rizikovými situacemi. Proto se i my snažíme připomenout jinou cestu k perlivé vodě, bez nutnosti osobní návštěvy obchodů.

Spoty vznikly v Izraeli a ústřední postavou je herečka a zpěvačka Sarah Catherine Hook. České verzi propůjčila hlas René Slováčková.