Oblíbený hořký mok v originální stylové sklenici potěší v každé době

Radosti z posezení u orosené sklenice piva se rozhodně nemusíte vzdávat ani v těchto dnech, kdy v souvislosti s šířením koronaviru platí řada omezení.  Namísto oblíbené hospůdky si příjemný zážitek vychutnáte v klidu domova, stačí jen správně vychlazené pivo z lednice či “sedmého schodu“ nalít do originální stylové sklenice.

Klasické půllitrové krýgly, buclaté korbele, ručně broušené třetinky i džbánky na pivo jsou k mání v oficiálním e-shopu Plzeňského Prazdroje na https://eshop.prazdroj.cz/vsechny-znacky/sklenice-korbele. Doma tak můžete popíjet třeba ze sklenice připomínající 200. výročí narození slavného průmyslníka a zakladatele pivovaru Velké Popovice Františka Ringhoffera II, Radegastova porcelánového korbele nebo rohaté třetinky Kozel ozdobené vašim jménem či věnováním – stačí jen do objednávky uvést text, který si přejete vybrousit.

Skvělým dárkem či základem sbírky může být nový půllitr Pilsner Urquell z dílny Ronyho Plesla, jednoho z nejúspěšnějších a nejznámějších českých sklářů.  Dáváte-li přednost historické tradici, bude se vám líbit porcelánový korbel Pilsner Urquell s cínovým víčkem, které vychytá všechny mouchy a pivo vydrží déle čerstvé.