Nová řada smaltovaného nádobí EMAIL od Lamart

Lamart uvedl na český trh novou řadu nádobí se smaltovaným povrchem. Ten je již staletí prověřenou povrchovou úpravou, která při správné péči odolává nejen vysokým teplotám, ale také zubu času. Není výjimkou, že se smaltované nádobí dědí po generace, a tak je vhodnou a dlouhodobou investicí při výbavě kuchyně. Lamart nyní přichází s novou řadou smaltovaného nádobí s názvem EMAIL.

Nádobí řady EMAIL

Nádobí řady EMAIL jsou díky smaltovanému povrchu odolné proti oděru a připalování, proti kterému pomáhá i silné dno.

Smaltování napomáhá rovnoměrnému rozložení a udržení tepla i po vypnutí sporáku a má svůj charakteristický „dojezd“, kterého zkušení kuchaři rádi využívají. Díky tomu je smalt vhodným také při vaření pro větší počet osob, kdy je potřeba počítat s delší dobou servírování. Smaltované nádobí totiž udrží vysokou teplotu pokrmu ještě dlouho po jeho odstavení ze sporáku. Jeho nespornými výhodami jsou také snadná údržba a čištění, při jejichž poctivosti se životnost smaltovaného nádobí počítá na generace.

Smaltované nádobí Lamart řady EMAIL má tříletou záruku a je vhodné pro všechny sporáků: elektrický, plynový, sklokeramickou desku i indukční. Samozřejmostí je také možnost použití v troubě všech typů.

O značce Lamart
Pro přípravu kvalitního jídla a nápojů nestačí použít jen vynikající suroviny, ale důležité jsou i spotřebiče a nádobí, na kterých se potraviny připravují. Značky Lamart nabízí domácnostem i profesionálním kuchařům perfektní vybavení pro přípravu jídla v několika řadách, podle možností jejich rozpočtů, tak aby kvalitní vybavení bylo dostupné co nejširší skupině milovníků dobrého jídla.