Limitovaná edice kávovarů Melitta Purista k 111. výročí založení firmy

Každý se snažíme zaujmout netypickým dárkem k Vánocům, který potěší a současně bude i něčím výjimečný. Buďte letos originální se značkou kávovarů Melitta. Ta je nejen synonymem dobré kávy, ale i tradiční firmou s vysokými nároky na kvalitu a poskytovaný servis přístrojů. Pro letošní 111. výročí od svého založení paní Melittou Bentz, z německých Drážďan, přichází s limitovanou edicí kávovarů Melitta Purista jubilee editon. Pouze několik evropských zemí získá omezený počet exkluzivních kusů. Pro český trh bude k dispozici jen čtyřicet přístrojů, které jsou vyrobeny v neotřelém černozlatém designu.

Narozeninový a vánoční kávovar Melitta Purista jubilee edition je v matně černém provedení se zlatými chromovanými prvky. Jedná se o elegantního pomocníka, který vám vykouzlí úsměv na tváři pro jeho praktičnost i dokonalou chuť jím připravené kávy. Podobně jako tradiční modely kávovarů Melitta také Purista nabízí to nejlepší z technologií v oblasti přípravy kávy, od zachování čerstvosti kávových zrn, přes precizní mletí, až po uvolnění všech aromat v lahodném šálku kávy,“ uvádí Nikola Marklová, marketingová manažerka Melitta ČR s.r.o. „Kávovary Melitta jsou vyráběny s důrazem na kvalitní zpracování a měly by vám proto spolehlivě sloužit mnoho let,“ dodává Nikola Marklová.

Originální kávovar Purista jubilee edition je vybaven super tichým kávovým mlýnkem, jedním z nejtišších na trhu. Má vyjímatelnou varnou jednotku pro jednoduché čištění vnitřní části kávovaru. Povrch odkapávací mřížky je potažen speciálním tvrzeným plastovým povrchem pro zvýšení odolnosti proti poškrábání. Pomocí tlačítka Můj šálek kávy si pouhým stiskem snadno připravíte svůj oblíbený kávový nápoj preferované intenzity a objemu. Dopřejte si kávu s hustou krémovou pěnou každý den. Doporučená cena přístroje je 9.999,- Kč.