Gril a kávovar SAGE – kvalitní přístroje do kuchyně

Vykouzlete si doma pohodovou atmosféru se svými blízkými či přáteli s dobrým jídlem a pitím. Teplé počasí láká ke grilování, které je ideální na závěr zakončit šálkem lahodné kávy. Abychom ale přípravou jídla netrávili zbytečně moc času, a přitom ji nezanedbali, potřebujeme kvalitní pomocníky. Třeba barbecue gril a pákový espresso kávovar od prémiové značky domácích spotřebičů Sage.

Ať už máte chuť na steaky, ryby, zeleninu nebo třeba i palačinky, bramboráky, sendviče či sázená vejce, elektrický kontaktní a BBQ gril 2v1 Sage 800GR si s nimi hravě poradí.

Pokrmy vám pomůže nachystat snadno a rychle a vy se tak lehce stanete hvězdou každé grilovací party. Má unikátní konstrukci, která se během vteřiny dokáže proměnit na barbecue gril a na velké grilovací ploše pak souběžně připravíte několik porcí spolu s přílohou. Teplotu grilu můžete, podle druhu pokrmu, nastavit v rozmezí 180-220 °C. Stejně tak nastavíte i výšku horní žebrované desky a sklon spodní ploché desky, což umožňuje odvádění přebytečného tuku do odkapávací vyjímatelné misky. Desky jsou nepřilnavé s úpravou Quantanium, která minimalizuje nutnost užití oleje. Gril má pro snadnou obsluhu i integrovaný 15minutový časovač a světelnou indikaci nahřátí grilovacích ploch.

Chutnou hostinu je na místě vždy zakončit kvalitním nápojem. Pro milovníky kávy je to naprostá samozřejmost. Chcete-li připravit kávu jako barista, vezměte si k ruce pákový espresso kávovar Sage the Bambino Plus SES500. Jednoduše zvládne kávu na takové úrovni, že vás každý bude považovat za profesionála, ať už budete podávat espresso, latte macchiato nebo cappuccino.

Kávovar Bambino zajišťuje čtyři klíčové prvky pro přípravu kvalitní kávy – správné dávkování, přesnou teplotu a tlak i dostatečně silnou parní trysku. Páka má průměr 54 mm a pojme 19 gramů namleté kávy, potřebné pro dosažení plné chuti espressa. Teplotu vody hlídá systém ohřevu vody a automatické kontroly ThermoJet, který ohřeje kávovar už za 3 vteřiny a po celou dobu se stará o udržení optimální teploty s odchylkou pouze +/- 1 C°. Kávovar je vybaven systémem nízkotlakového předspaření, což dodává kávě lahodnou a vyváženou chuť. Silná integrovaná parní tryska s automatickým pročištěním umí skvěle našlehat mléko, což je nezbytné např. pro cappuccino. Na výběr jsou tři typy pěnění mléka – Warm, Ideal a Hot, a také tři druhy mikro bublin v mléčné pěně – Low, Medium a High. Má rovněž extra vysoký prostor pro přípravu long coffee a plochu na nahřívání šálků.

Kávovar Bambino je designově atraktivní – ať už si vyberete celonerezové lesklé provedení nebo kombinaci s matnou černou, bude vždy ozdobou vaší kuchyně.