Elegantní prémiový kávovar SAGE The Barista Pro

Voňavá, lahodná a chutná káva je pro řadu lidí neodmyslitelnou součástí nejen rána, ale i celého dne. Pokud ale není zrovna čas nebo chuť zajít do kavárny, pomůže espresso přístroj The Barista Pro SES878BTR od prémiové značky Sage. Zvládne připravit dokonalou kávu jako profesionální barista a vy už jen můžete přivřít oči a vychutnávat.

V elegantním černém provedení doplňuje model pákového espressa The Barista Pro nejprodávanější řadu Barista kávovarů s integrovaným mlýnkem. Je vybaven novým LCD displejem a intuitivním rozhraním, které usnadňuje ovládání, které je naprosto přehledné. Umožňuje přesnější nastavení mlýnku podle požadované hrubosti kávy a teplotu vody extrakce kávy. Celý proces přípravy kávy se pak zobrazuje na podsvíceném displeji.

K uživatelskému komfortu přispívá i tepelný systém Thermojet, díky němuž je kávovar nachystán k použití za neuvěřitelné 3 vteřiny. Přístroj se pak prostřednictvím inovativních technologií a funkcí dokáže postarat o dodržení podmínek nezbytných pro přípravu dokonalé kávy, což je především udržení správného tlaku a stálé teploty vody. Teplota vody je ohlídána v průběhu celého procesu vyluhování kávy s přesností +/-1 °C díky elektronickému PID systému a systém nízkotlakového předspaření zajistí postupné zvyšování tlaku a rovnoměrnou extrakci kávy.

Pro přípravu variant kávy, které obsahují mléko (typu cappuccino nebo latté), je integrována parní tryska. Je otočná až o 360° a dokáže našlehat hedvábně jemnou mléčnou pěnu. Kónický mlýnek s nerezovými mlecími kameny umožňuje nastavit hrubost mletí kávy až na 30 různých variant a má volitelné dávkování i dobu mletí. Tím otevírá příležitost k celoživotního experimentování s kávou přesně podle vaší chuti.

Přípravu kávy usnadní a zpříjemní doplňkové funkce a vlastnosti kávovaru. Je to například průvodce tlaku, který napoví ideální tlak pro extrahovanou kávu. Dále také funkce suché kávy, jež zajišťuje snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody, a indikátory „Flush“ a „Descale“, které na displeji ukážou potřebu čištění. Ve výbavě přístroje je i nerezová konvička na pěnění mléka se zabudovaným teploměrem, integrovaný tamper a Razor – pomůcka pro zarovnání namleté porce kávy. Přístroj má také plochu pro nahřívání šálků, prostor pro skladování přívodního kabelu a zásuvku na ukládání příslušenství.