Blýskněte se novou lahví „My Only Bottle“ od SodaStream

Pitný režim podceňuje dnes už jen málokdo. Abyste ho mohli dodržovat a mít vodu stále při sobě, udělejte si radost designovou lahví na vodu s sebou „My Only Bottle“ od světového specialisty na domácí výrobu perlivé vody, značky SodaStream. Nyní ji pořídíte i v modré barvě.

Řadu lahví „My Only Bottle“, které byly dosud k dostání v růžové a černé, doplňuje SodaStream o modrou variantu. Díky objemu 0,6 litru je lahev malá i lehká zároveň, takže se snadno vejde do kabelky či tašky, a vy ji tak můžete mít stále při ruce. Je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá i nárazům či poškrábání.

V modré barvě je vyvedeno i plastové dno lahve, které zvyšuje stabilitu, a poutko pro praktické nošení. Hermetické kovové víčko brání nechtěnému vytékání čerstvé perlivé či neperlivé vody, takže se nemusíte bát zamokřené tašky nebo kabelky. Celkový design lahve je elegantní a nabízí mnohem estetičtější alternativu k nevzhledným jednorázovým PET lahvím. Jejím využíváním navíc šetříte přírodu a naši Zemi před neustálým hromaděním jednorázových plastů a oslavme tak Den Země, který slavíme každoročně koncem dubna.